Nova Metale

Wizyta w Nova Metale gości zaproszonych przez Urząd Marszałkowski i PSSE

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć delegację z zagranicy zaproszoną przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji przeprowadzonej przez Jerzego Durbacza, Dyrektora Sprzedaży, który szczegółowo przedstawił działalność naszej grupy biznesowej – ofertę produktową, możliwości produkcyjne oraz przykłady zrealizowanych projektów.

Po prezentacji goście mieli okazję zobaczyć na przykładzie Nova Metale, jak funkcjonuje nowoczesny zakład przemysłowy zajmujący się dystrybucją i przetwarzaniem wyrobów hutniczych ze STALI NIERDZEWNEJ, ALUMINIUM oraz MIEDZI.

Duże wrażenie zrobiły na nich nasze automatyczne regały do składowania wyrobów płaskich i długich, linie produkcyjne do cięcia zwojów na arkusze i taśmy, linie do szlifowania i szczotkowania blach, prasy krawędziowe, lasery 2D i 3D.

Po hali produkcyjno-magazynowej delegację oprowadzili nasi koledzy z Działu Jakości – Karol Sikorski i Mateusz Maguza, którzy przybliżyli gościom specyfikę naszej pracy oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne.